| petrisor2003 a întrebat:

Vreau si eu un metin2 cu evolutii tari { adica cu evolutii MBA, modurile de pe stell sau de pe hammer sa fie la evolutii, sau un metin asemanator cu metin2 new challange ca acel metin era cu evolutie MBA } Dau funda + vot! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SlenderMan1403 a răspuns:

Incearca metin2 mondial (cel cu.com nu.ro)

| petrisor2003 explică (pentru SlenderMan1403):

E cu evolutii misto /
?

| SlenderMan1403 a răspuns (pentru petrisor2003):

Da, lv max 300, ultra-fun si are optiune in client si il poti face in romana. Doar ca nu e ca alte metine ultra-fun, nu faci intr-o zi lv 300 cu toate evolutiile happy Daca esti destept poti face repede, adica DT run-uri pentru upgrade. Have Funwinking

3 răspunsuri:
| OoOAlexandruOoO a răspuns:

Https://www.4metin.ro/
Gasesti aici ce server vrei