| nrazvan38 a întrebat:

Vreau si eu un server de samp care sa primesc level si admin ca am mai fosst admin si owner si detoate! Voi juca mereu @! Va garantez.

5 răspunsuri:
| nrazvan38 explică:

Tu esti ownerul?

| nrazvan38 explică:

Pai serverul e inchis si daca se deschide imi dai si mie ceva pe el? imi zici direct da sau nu?

| nrazvan38 explică:

Si serverul e deschis imi dai si mie ceva pe el?

| IepureHain a răspuns:

HostName: Koongers - GodFather [Ora 17:00 - WIPE]
Address: 188.212.104.171:7777
Players: 2 / 60
Ping: 17
Mode: Cyber-Life v2.8
Map: San Andreas

Este nou, te asteptam happy Daca esti activ poate vei face parte din staff

| nrazvan38 explică (pentru IepureHain):

Uite eu stau pe server dar da-mi te rog admin ceva pls si level si bani si stau si pe server sunt expert in samp daca vrei gm de samp imi spui si ma gasesti pe idul : nrazvan38 ma cheama Chelo pe server pe tine cum te cheama?