| William1000 a întrebat:

World of Warcraft are mai multe variante? Si care mi-o recomandati?

Răspuns Câştigător
| Celcareajuta a răspuns:

Te duci la magazin cumperi World of Warcraft -battlechest pentru. undeva la 60 de lei o sa ai toate versiunile de WOW pana la ultima care se lanseaza acum in August si in plus 30 de zile de JOC. Nu uita, jocul necesita plata lunara de aprox 50 de lei. Iti recomand sa ai mereu ultima versiune.

| William1000 explică (pentru Celcareajuta):

Dar cu este versiunea Starter Edition?

| Celcareajuta a răspuns (pentru William1000):

Starter Edition poti sa joci fara sa cumperi nimic, il downloadezi si vezi daca iti place. Starter edition nu se plateste si poti juca oricat doar ca ai foarte multe limitari si dezavantaje. Poti sa joci starter pana vezi cu ce se mananca jocul (20 de lvl) cu mai multe caractere, apoi dupa ce il cumperi il transformi pe acel Starter in Full.