| Pandaaaaaaaa a întrebat:

Ziceti-ti un server de metin2 pvp(te da de la inceput lvl maxim. iti da P iteme la magazin etc.)

2 răspunsuri:
| Atom99 a răspuns:

Metin 2 Hammer(nu stiu daca mai functioneaza serverul, incerci si tu) problema este ca sunt prea multi modati, nu apuci sa bati niciun player.Dar e un server frumos.Bft!

| Pandaaaaaaaa explică (pentru Atom99):

Nu cred ca este player care a jucat metin2 care sa nu fi intrat macar o data pe hammer...Sincer sa fiu am jucat si eu vreo 2 luni dar m`al plictisit.