| Takagao a întrebat:

Saluta TPU! am o intrebare, la care doresc un raspuns urent! Pot rambursa un joc pe steam si sa primesc banii inapoi si sa cumpar alte jocuri pe alt cont? as dori sa rambursez Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: CoDeleted Scenesndition Zero, Counter-Strike : Condition Zero. Doresc raspuns cat mai rapid!

Răspuns Câştigător
| LaYeR a răspuns:

Nu se poate, mi se pare ca doar in termen de doua saptamani de la cumparare. Merge sa le stergi de tot, dar nu primesti banii inapoi.

| Takagao explică (pentru LaYeR):

Aaa... ok. Multumesc!

1 răspuns: