| pasha17 a întrebat:

Salutare.Acum cateva saptamani mi-am facut un cont pe un joc si am facut pauza vreo 3 saptamani...Problema este ca am uitat contul si ca am sters si mailu de activare exista vreo rezlovare?
Am nevoie de acel cont happy.

Răspuns Câştigător
| RKKrosomCorLeone a răspuns:

Depinde ce joc! Daca ai la site Ai uitat parola? sau Recuperare parola ceva de genul, dai acolo si iti cere mailul sau numele de utilizator(ID). Dar daca ai uitat si numele de utilizator sau pe site nu apare recuperare parola sau ai uitat parola, inseamna ca ai pierdut acel cont!