| cataswat a întrebat:

Salutare, am din nou o intrebare:
Cum pot scrie pe metinele private [SGA]Malina (exemplu)
ca "[]" nu se pot scrie.Mersi.Funda+vot

Răspuns Câştigător
| eXceS a răspuns:

Trebuie sa fii ownerul serverului sau sa vorbesti cu el/ea deci sa iti explic deschizi programul navicat te conectezi la el te duci la tabelul Player rubrica player cauti numele caracaterului dorit il modifici NU UITA SA SALVEZI MODIFICAREA si dai reboot la server sau mai rapid scrii./stop./start

1 răspuns:
| eXceS a răspuns:

Am revenit si cu un videotutorial ca sa intelegi mai bine :) http://www.youtube.com/watch?v=qego-dxaLO8