| RuLLeR4D a întrebat:

Salutare. Cum pot sa fac universal pe metinele private? Ce Bonusuri Trebuie sa pun?

Răspuns Câştigător
| єχcєєℓ a răspuns:

Armură:
Hp(2k sau cât e maxim)
15%sabie,pumnal,2 mâini, săgeți sau cât e maxim pe server
Armă:
Int/str/dex 12 sau cât e maxim pe server.15 pătrunzătoare/critică + 15 semi om sau cât e pe server

Colier/papuci- la fel ca la armură

Brățară: 2khp(sau cât e maxim pe server) 15 magie, 15 semiom, 15 (sau cât e maxim pe server)

Cercei: 15%sabie, pumnal, 2 mâini, săgeți + 15 semiom(cât e maxim pe server)

Scutul: 12 int/str/dex + 15 semiom+ imun la necunoștiință(sau cât e maximul valorilor)

Baftă.

| RuLLeR4D explică (pentru єχcєєℓ):

Si la 6/7 ce sa pun?

| єχcєєℓ a răspuns (pentru RuLLeR4D):

Dacă serverul are atunci pui contra și rezistență rasă
De ex: tare împotriva sura etc bonusul 6, iar al 7lea vine rezistenta sura etc
Dacă serverul nu e așa atunci ce intră pe acolo HP și dex/str/int.

3 răspunsuri:
| nemu55 a răspuns:

Papuci colier armura:HP 15 sabie pumnal 2 maini sageti

Cercei:semi om 15 sabie sageti pumnal 2 maini

arma: str dex int/ semi om critic patrundere

coif: magie semi om otrava

scut: imun semi om si status depinde de rasa