| Revolution a întrebat:

Salutare.Am o scurta intrebare in legatura cu jocul ArmA 2.Am vazut ca se poate fi politist dar nu stiu daca optiunea de a juca, ca si politist este doar online sau si singleplayer. Daca este singleplayer as vrea sa stiu si eu cum as putea sa joc, va rog.

4 răspunsuri:
| XeQt a răspuns:

Eu cred ca ai vazut Co-Op. Modul Co-Op este prescuratarea de la Cooperation este un mod multyplayer prin care tu si amici tai sau diferiti playeri reluati misiunile numai ca de aceasta data va veti ajuta unu pe celalat sa duceti misiunea la sfarsit

| XeQt a răspuns:

Nope nu poti juca ala este un mod multiplayer creat de un gamer. deci nu este oficial nu ai cum sa il joci Singleplayer

| Revolution explică:

@XeQt uite aici un video multiplayer, unde poti fi civil sau politist, un fel de SA-MP.
http://www.youtube.com/watch?v=qP1_LZdi22Q
As vrea si eu sa aflu daca se poate juca asa si singleplayer sau doar multiplayer.

@dizzyalex
In primul rand trebuia sa-mi raspunzi la intrebare.
In al doilea rand este evident ca am net, cum altfel as putea posta aici?
In al treilea rand nu am nevoie de sfaturi cu privinta la ce jocuri sa joc.

| dizzyalex a răspuns:

In primul rind da-mi id tau iar in al doilea joac un joc mai misto care se numeste perfect world international daca ai net