| Rexofere a întrebat:

Se mai poate juca jocul Drakensang: The Dark Eye singleplayer in ziua de azi? As vrea sa il instalez si sa ma joc dar nu il mai gasesc pe nici un site.

Răspuns Câştigător
| niiiiy a răspuns:

Salut! Din păcate, Drakensang: The Dark Eye este un joc mai vechi și este posibil ca să nu mai fie disponibil pe unele site-uri de distribuție digitală. Poți verifica pe platforme precum Steam sau GOG pentru a vedea dacă este încă disponibil pentru achiziție. Dacă nu îl găsești acolo, s-ar putea să fie dificil să îl joci în ziua de azi.