| Lucifer666 a întrebat:

Salutare!

Am un laptop de gaming - ASUS TUF FX507ZC cu
12th Gen Intel® Core™ i7-12700H
NVIDIA® GeForce RTX™ 3060
16GB RAM
1 ssd de 516 GB
1 ssd de 1T

cumparat de la eMAG in 2021 (cred) pe care doresc sa il dau inapoi si sa cumpar o unitate.

Din informatiile gasite, emga nu are un astfel de program ci doar pentru telefoane.

Aveti ideii daca exista un astfel de program la un alt vanzator?

Multumesc!

3 răspunsuri:
| Lupică27 a răspuns:

N-am auzit niciodata asa ceva, din 2021 sa-l dai inapoi in 2024.
Pe ce motiv? se incalzeste rau?

| Lucifer666 explică (pentru Lupică27):

Sunt programe de "buyback" unde magazinul preia produsul si iti da altul nou dupa ce il evalueaza.

| d4nn a răspuns:

Daca garantia mai este valabila, eMAG iti va permite returul.