| ZetZ a întrebat:

Salutare, as vrea sa cumpar yang, iteme, conturi pe metin2.ro server Nemesis, lasati-mi va rog ce aveti de vanzare, la ce pret si o metoda de contact, platesc doar PSC.

3 răspunsuri:
| yumix123 a răspuns:

Am un cont de level 30 cu fms si tigru +9, spune-mi daca esti interesat.

| ZetZ explică (pentru yumix123):

As vrea daca poti sa imi spui detaliat te rog, am mentionat sa imi spui itemele suma de yang detaliile contului si un pret aproximativ, mersi.

| yumix123 a răspuns (pentru ZetZ):

FMS +9 6pm, 1pc, 6DEX, 10% impotriva animalelor, dublu ciob, Tigru +9 1,5k PV, 10% clopot, 10% sageti, 6% fulger, ciob, papuci de lv 1 +0 cu 500 PV, mai multe carti ale competentei, cal lv 1+9 medalii si 1kk yang.