| VladVega a întrebat:

Salutare!
Asi dori sa-mi dati niste link-uri de download de la niste jocuri.
Stiu eu... Sims 2 sau 3, NFS (in afara de most wanted, undercover si carbon), Ceva gen Hard Truck, Fifa 2012 sau 2013, sau ceva jocuri gen actiune, rpg, masini, sport...

Care imi da cele mai bune link-uri de download, ii ofer funda si like la profilul lui. Toate cele bune!

3 răspunsuri:
| JustSolutions a răspuns:

Scuze mai da aici nu poti primi multe linkuri ia id ul meu gabriel_tepes@yahoo.com si iti zic acolo

| VladVega explică (pentru JustSolutions):

Ti-am dat add pe mess. Sa dai te rog accept la Vlad.Vega@ymail.com
Iti dau acum funda. Multumesc!

| JustSolutions a răspuns (pentru VladVega):

Ti-am dat deja