| Filip_Liviu_1997 a întrebat:

Salutare astazi(vineri) la ora 12 am dat comanda de la eMAG de un telefon. Credeti ca va ajunge maine(Sambata)? Astept Raspunsuri!

FUNDA!

6 răspunsuri:
| LuciWv a răspuns:

Offff...
Depinde,Depinde...
Nu depinde de nimic.
eMag livreaza prin FAN CURIER (adica si sambata/duminica)
Doar daca produsul nu este vandut de un partener eMag, atunci ar pute dura ceva mai mult
Deci, eMag livreaza si sambata

| eXtremeAdy a răspuns:

De obicei nu, nu se livreaza, stiu ca exact ca tine am patit si mie prin cargus abia luni mi-a venit chiar mi-au zis asta si print telefon, i-am telefonat sa aflu cateva detalii.

| SugarKoKonut a răspuns:

Din care stiu eu nu livreaza in weekend.Am Mai comandat si eu intr-o vineri un joc si a ajuns luni.

| Matei169 a răspuns:

Depinde de stoc si de model, daca ai comandat un telefon nou si este foarte dorit, sunt sanse ca acesta sa nu fie in stoc si comanda ta va fi pusa in asteptare, dara daca este in stoc, ar trebui sa ajunga maine(poate) sau poimaine(cel mai probabil)

| Filip_Liviu_1997 explică (pentru Matei169):

Este in stoc si mi-au trimis mesaj ca va ajunge pe 25... dar chestia este ca livreaza sambata eMAG?

| Stefan3D a răspuns (pentru Filip_Liviu_1997):

Depinde de curieri, dar majoritatea cam lucreaza sambata