| GeXz a întrebat:

Salutare cand intru intr-un server de Metin2 imi apare aceasta eroare:

"S-a detectat injectarea unui tool in procesul clientului.

Nume : cryptnet

Am cautat prin task la procese si nu am gasit nimic... in calculator nu am nimic cu numele asta si nu stiu ce sa fac pls help!

Dau funda celui care ma ajuta

3 răspunsuri:
| DragomirMihail2020 a răspuns:

Salut!
Problema este simpla instalarea sau dezaarhivarea acelui metin2 nu a decurs correct.
Dezistaleaza sau Sterge acel Metin2 cu tot cu folder si instaleaza-l sau dezarhiveazal din nou.

PStongueoate intr-o alta partitie sau intr-un folder gol.

| ღBeatriceღ a răspuns:

Am patit-o si eu. Trebuie sa dezinstalezi acel Metin si sa-l instalezi inapoi. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?