| favij2000 a întrebat:

Salutare,cu acest laptop http://www.cel.ro/......lhd-l/,pot sa ruleze cele mai noi jocuri ca si GTA 5, BF4, COD ADVANCE WARFARE etc... pe high sau very high?

Răspuns Câştigător
| SorescuStefan a răspuns:

Nu iti propun sa iei acel laptop, daca vrei iti gasesc ceva cu o placuta vid mai buna si la un pret mai ok. Eu am un 850m cu oc si un 4200h la 2600 lei. Da, merg, dar iti pot gasi ceva mai bun, daca vrei. happy

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu stiu daca vor merge la rezolutie maxima si cu viteza maxima dar vor merge bine. Pare a fi un laptop de mare putere. Eu zic ca este foarte bun.

| favij2000 explică:

Salut sorescustefan, mi-ar face placere daca mi-ai cauta unul mai bun decat acesta