| favij2000 a întrebat:

Salutare, i-mi spuneti daca acest laptop:
http://www.cel.ro/......-fullhd-l/
are destui fps pentru assassin's creed black flag?

Răspuns Câştigător
| R4V3N a răspuns:

Ba frate, vorbesti serios? Pe chestia aia iti va merge GTA V la Ultra High, ce Assasin's Creed? Vorbesc serios, dar poti compara si specificatiile jocului cu cele ale laptop-ului. Intr-un cuvant: DA! Iti va merge sa joci cu grafica la maxim, sa asculti muzica, sa rulezi un server si poate si vreo doua descarcari in fundal.

2 răspunsuri:
| Hitback a răspuns:

Salut o sa iti mearga bine. Cumpara si un cooler ca daca se incinge nu e bine deloc.
in privinta descarcarilor nici un laptop sau pc nu merge prea bine in momentul in care downloadezi. Va merge mai incet.

| Irimia_Vlad_1994 a răspuns:

Merge Bine...