| MacTavish16 a întrebat:

Salutare!
De curand instalat in calculator Crysis 2 si cand vreau sa il dezinstalez imi apare o eroare si scrie asta : Uninstall of Crysis 2 failed.
Am incercat sa il dezinstalez cu CCleaner dar imi scrie ceva de genu cant remove MSI File.
Alte sugestii? big grin

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

RevoUninstaller. Nu are cum sa nu se dezinstaleze cu asta.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa stergi fisierul cu format MSI unde ai tu instalat jocul, daca nici atunci nu merge, vezi tutorialul http://www.youtube.com/watch?v=iIgex2ZWEuQ si apoi mai incearca cu CCleaner

| rotwath123 a răspuns:

Dezactiveazal bucata cu bucata