| ShiNee a întrebat:

Hey. Am instalat ieri Corel paint shop pro X3. dar nu am apucat sa il deschid pentru ca am avut o pana de curent( ma gandeam ca nu ramane instalat insa azi mi-au aparut 2 shortcut-uri). acum nu se deschide deloc. am incercat sa il dezinstalez gandindu-ma ca nu sa finalizat corect instalarea. Acuma ii baiu. Am intrat in add or Remove Programs - ia-l de unde nu-i. straight face... am intrat si in C. acolo imi apare, dar cand dau pe exe. de la uninstall, nici asta nu se dechide. Cum scap de el thinking

1 răspuns:
| AlexMercer a răspuns:

Du-te in foldelur unde este intalat si stergel manual cu delete fiecare fisier sau poti sa stergi folderul unde s-a instalat tot manual (cu delete)!