| Snakebosu23 a întrebat:

Salutare dragi jucatori de minecraft,astazi vin cu o propunere : Cine este interesat sa facem o comunitate sau o "fratie" de minecraft? Adica sa ne facem un server privat numai pentru "fratie" si sa ne distram. Un server unde putem face orice: survival,hg,sg, pb...si tot ce ne mai trece prin cap, de exemplu sa facem impreuna o mapa de parkour sau sa trolam pe cineva sau sa lucram la un proiect..deci cine este interesat sa ma contacteze pe : bratu.andrei81 (skype)

1 răspuns:
| draand28 a răspuns:

Intra pe Ultimate.Ranked.Ro! Este un Server Foarte bun pentru MineCraft! Are Survival/Creative/MiniGames si este de 1.7.1/1.7.2/1.7.3/1.7.4 NO LAGG