| Mihai_George_1997 a întrebat:

Salutare... Este vorba despre metin2.ro, Mi-am luat furnica leu plus 4 cu pv 500 si vreau sa o fac plus 5 dar imi trebuie 2 buc pietre pretioase, le am dar vreau sa stiu daca imi esueaza sau nu? Puteti sa imi dati niste sfaturi daca Da sa NU sa o fac plus 5?

Răspuns Câştigător
| SpyDeck a răspuns:

Pai depinde de noroc
te poti duce la batrana si dai la clarvazaoare si citeste ce scrie acolo
sau daca nu fa cum fac eu mereu de 4 ori dau nu a 5-a oara dau da mie mereu imi merge asa si mai pun si inimioare
Funda?

| Mihai_George_1997 explică (pentru SpyDeck):

Explicami chestia cu dai de 4 ori... unde dai de 4 ori si cm dai?

| Mihai_George_1997 explică (pentru SpyDeck):

Explicami mai in amanunt chestia cu "dai de 4 ori nu a 5 a oara"

8 răspunsuri:
| SpyDeck a răspuns:

Deci de 4 ori dai nu ca sa nu faci plus 5 si a 5-a oara dai da

| SpyDeck a răspuns:

Deci ti-a mers faza sau nu?

| SpyDeck a răspuns:

Auzi...daca m-as apuca si eu de ro m-ai ajuta cu niste iteme si cu lvl te rog?

| Mihai_George_1997 explică (pentru SpyDeck):

Da te ajut. lasa-mi ID tau de mess

| Mihai_George_1997 explică (pentru SpyDeck):

Da te ajut. Lasami ID tau de mes

| SpyDeck a răspuns (pentru Mihai_George_1997):

Uiel

spy.deck@yahoo.com