| FcSb_Ionut_1997 a întrebat:

Salutare, imi dă eroarea asta când intru în metin ( Sorry, Your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configuration then try again.) Daca stie cineva ce sa faca sa imi zica si mie plsssss DAU FUNDA! PLSSSSS

3 răspunsuri:
| TTTeofiLLL a răspuns:

Cred ca ai windows xp sp2 de acea poate sa faca asa.Iti sugerez sa iti schimbi windows-ul.

| Kolcsar_Robert_1987 a răspuns:

E de la placa video clar. Fii atent ce ai putea face:
- Instaleaza update-urile( nu stiu daca va rezolva mare lucru)
- Trebuie placa video noua...

| FcSb_Ionut_1997 explică:

Pai inainte sa imi bag win 7 aveam xp si imi mergea, aveam placa video nVIDIA geforce 5500 iar acum am standard VGA graphics adapter si nu imi mai merge sad.