| Iancu_Catalin_1991 a întrebat:

Salutare, in trecut era acea febra cu Marketglory, ca vezi doamne scoti bani din acest joc treptat-treptat. Cei care il stiti, vreau sa cunosc si eu adevarul, merita sa investesti timp? Se pot castiga bani din acest joc?

1 răspuns:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

E destul de simplu sa iti dai seama singur: de unde vin banii aia? Cine plateste pentru ce faci tu acolo pe jocul ala? Tu ai da bani cuiva sa se joace acolo? Ce castiga cel care te plateste?