| J0ker1999 a întrebat:

De curand m-am apucat de marketglory un jocc din care scoti bani dar trebuie sa si investesti ceva, asa ca as vrea sa va intreb pe cei care stiti sau a-ti jucat:
Schimbul acela prin resseler in care te duci la banca, depui bani apoi te intorci la pc ai bani baga-ti in joc sau e facatura ceva?

Răspuns Câştigător
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Vad ca te-ai apucat si tu.
Pai dai LA Incarcare Euro (in partea dreapta).
Dai click alegi tipul de plata care le-ai facut adica transfer bancar in cazul tau si alegi cat ai depus (10, 20,50Euro,etc),dai pe investeste.
Si scrie datele de factura si daca sunt correcte cu aceea a facturi, iti trimit un email sau te apeleaza ori iti trimit un SMS cu confirmarea.

2 răspunsuri:
| Bogdanbgd10 a răspuns:

Daca vrei sa castigi cu adevarat bani fa-ti cont aici si primesti un bonus plus ajutor din partea mea: http://www.marketglory.com/strategygame/bogda_bogda