| Hasz a întrebat:

Salutare.Joc metin2 hotstyle si cam iau o tabaceala rau de tot de la toti rolling on the floor). Stiti cum se face un set universal? Si daca stiti explicati romaneste nu cu prescurtari gen pan, brts ca eu nu stiu laughing).

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Te bat fiindcă ai iteme mai slăbuțe. Când jucam eu HotStyle, acum 1-2 ani dacă țin bine minte, îi culcam pe toți, indiferent că erau 1, 5, 10, 15, pentru că nu eram fricos să fug, îmi construiam iteme calumea și mergeam la omor. În fine, să-ți explic în ce constă setul universal. Înseamnă să ai apărare și atac împotriva anumito r rase, de exemplu pe sabie pui apărare împotriva sura 15% ( sau cât este maxim ), iar pe al doilea bonus pui tare împotriva war 15%, astfel încât să echilibrezi atacul și apărarea împotriva inamicilor. O seară bună!

| Hasz explică (pentru anonim_4396):

Da ma am inteles mersii, dar pe ce pun? Pun pe toate itemele sau doar pe cateva?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hasz):

Ți-am spus, pui pe toate ( bonusuri 6/7 ) astfel încât să le echilibrezi.