| Rush a întrebat:

Salutare la toti, ziceti-mi va rog cele mai bune jocuri de strategie sau RPG, gen :sacred, spellforce, sau pur si simplu sa fie frumoase si sa nu aiba cereri prea mari de sistem ca am doar un geforce 6600 ca placa video...Multumesc Anticipat.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Strategie :
1 Company of Heroes
2 World in Conflict
3 Warhammer 40kbig grinawn of War
4 Warcraft 3
5 Back and White 2
6 The Lord of the Rings:The Battle for Middle-Earth
7 Rome: Total War
8 Sins of a Solar Empire
9 Supreme Commander
10 Command and Conquer
si rpg :
#10. Dungeon Siege II
#9. Fable: The Lost Chapters
#8. Fallout: New Vegas
#7. Risen
#6. Dragon Age: Origins
#5. Gothic
#4. Diablo II
#3. Fallout 3
#2. Vampire: The Masquerade - Bloodlines
#1. Gothic II

3 răspunsuri:
| kristy a răspuns:

Seria Men of War pentru mine este cel mai tare joc de strategie!
-Men ofWar
-Men of war Red Tide
--||--Assault squad
--||-- Vietnam
iar RPG incearca Drakensang the river of time (sau Drakensang,(sunt doar doua))

| Rush explică:

Foarte tare drakensang acus ma joc, si rising kingdoms e foarte misto restul le stiu si le-am terminat.Multumesc mult big grin

| traxter a răspuns:

De strategie:
warcraft,
rise of nations,
age of empires toata colectia,
warhammer 40k dawn of war 1,
rising kingdoms(asta sigur merge ca merge pe vechiul meu calculator care are 64 mb placa video laughing ),
lords of everquest,
si mai stiu da nu-mi trec prin cap acum.
sper ca ti-a fost de folos.