| Rush a întrebat:

Salutare, vreau sa imi faceti o lista cu niste jocuri gen rpg, shootere, strategie, cam orice pana la urma, doar sa fie bune, si sa imi mearga pe ce am eu, adica:

Am un procesor slabut de 1, 6 Ghz, memorie de ram cam putina de 786Mb, si placa video e un GeForce 6600 Td.

5 răspunsuri:
| brianemil a răspuns:

Ce procesor laughing infine joaca cs e cel mai tarewinking

| Rush explică (pentru brianemil):

Ma pis pe el de counter-strike, e vechi procesoru, vreo problema cu asta?

| brianemil a răspuns (pentru Rush):

Usor coane poti sa zici frumos ca nu iti plk daa ma rog... si apropo poti incerca sacred, age of empiers II, age of mithology, daca iti plac jocurile seria gta atunci: gta 3, vice city poate si san andreas la asta nu bag mana in foc ca o sa iti mearga. si apropo doar ma miram de procesor atata tot, succes

| Rush explică (pentru brianemil):

Am jucat toate jocurile alea, pe calculatoru' ala imi merge si crysis 1 pe grafici medii merge perfect, multumesc oricum.

| brianemil a răspuns:

M-am mai interesat de jocur si am gasit:

serious sam the first/the second encounter, diablo 2, spiderman 2, battlefield 1942, call of duty 1, half life 1, quake 3 team arena, Star Wars - Pod Racer, Star Wars - Jedi Knight 1, Harry Poter 1/2, civilization 2/3/4,.