| ValiTigru a întrebat:

Salutare lume. Am o problema cand imi facu n server de minecraft. Cand l-am facut si am terminat totul imi zice cant reach server si imi scrie 1.3.2 l-am facut cu hamachi dati-mi si mie un sfat cu ce sa-l fac sau cum sa-l fac Ms.

7 răspunsuri:
| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Pai si eu am patit la fel.E un bug. Uita-te la versiunea ta si poate rezolviwinking Apropo un sfat. Daca vrei un server de minecraft respecta versiunea jocului si versiunea programului de facut server.Baftawinking

| Deac_Alex_1994 a răspuns:

Apropo si eu joc Minecraft dar am o problema cu pc-ul.Si nu o sa joc 2 sapt doar in single.Deci daca ai vrea putem juca impreuna sa facem si filme sa le punem pe youtube.Tu decizi.Sunt prietenos si imi place sa joc Minecraft cu altii playeri.Bye!

| ValiTigru explică (pentru Deac_Alex_1994):

Pai vreau sa joc cu tine dai add la valiionas id mess sau id skype ionas.vali

| Deac_Alex_1994 a răspuns (pentru ValiTigru):

Vali ai facebook?

| Deac_Alex_1994 a răspuns (pentru ValiTigru):

Ma numesc Deac Alex da-mi acc pe facebook sa vorbim

| Deac_Alex_1994 a răspuns (pentru ValiTigru):

Cauta Alex Deac am o poza cu o masina si da-mi add te rog am o restrictie de 2 zile dar in fine ma gasesti tu

| ValiTigru explică (pentru Deac_Alex_1994):

Am dat : accepta D