| YoNuTzBoSs1223 a întrebat:

Salutare lume! As vrea sa imi achizitionez o unitate de calculator HP Z200, Intel core i5 630 3.2 gHz x4, 4gb ram(1333 MHz) ddr3, hard disk 750 gb si placa video fire pro v3800 64 bit ( 512 mb). Credeti ca pot filma metin2 ro, cs go si sa stau pe browser? Si in cate fps daca se poate. Doar cei care se pricep va rog. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Cu placa aia video iti merge cs go in 20 fps-uri maxim.

| YoNuTzBoSs1223 explică:

Un baiat cu procesor amd 3.3 si placa video de 1gb filmeaza lejer cs go