| Play4Fun98 a întrebat:

as vrea sa-mi iau un calculator nou si nu stiu pe care sal aleg dintre: SISTEM: -Diablo gamer xtreme 500: Procesor Intel Pentium DC E5700 Memorie RAM:3GB DDR3 Placa video: ATI 5450 1GB- memorie video dedicata Unitate DVD-RW -Diablo gamer xtreme X3 Procesor:AMD TRIPLE CORE ATHLON II X3 450 AM3 Memorie: 4GB DDR3 Hard disk:500 GB Placa video:ATI Radeon 5450- 1GB DDR3 memorie dedicata Unitate DVD-RW -si un calculator la mana a doua cu caracteristici mai bune Mentionez ca vreau numai unitatea centrala nu si tastatura, mouse...

1 răspuns:
| Robeert94 a răspuns:

Eu unul nu prea cumpar lucruri la mana a 2a dar nici nu prea ma omor cu placi video "ATI"... parerea mea este ca e mult mai buna o placa NVIDIA happy dar de ales intre cel nou si cel la mana a2a as prefera pe cel nou, unu dintre lucrurile care il avantajeaza este faptul ca primesti garantie tongue sper ca ti-am fost de ajutorhee hee