| Danzzz55 a întrebat:

Salutare, mai stau cu cate un prieten pe skype in conferinta si ne plictisim si mai jucam cate ceva, jucam mc si cs cateodata...ce alte jocuri care merg multiplayer si sunt tari stiti?big grin nu vreau ceva gen wow sau metin. Multam

4 răspunsuri:
| Danzzz55 explică:

Altele?:d

| TaKuYa a răspuns:

Ai putea sa incerci jocuri precum League of Legends, seria Call of Duty sau Battlefield 3... Dar vezi ca jocuri ca astea necesita niste cerinte mai mari la calculator, nu sunt jocuri precum cs facute in anii 1998-2000...

| TheRoberth a răspuns:

Smite. Este un joc foarte tare :d

| ShutUp10 a răspuns:

SampwinkingIncearcal si nu o sa regreti.