| JoNyOn a întrebat:

Salutare.Mi-am cuparat un procesor nou pentru PC(AMD Phenom II B59) si cand intru in sistem scrie "Amd processor unknow model".Ce sa fac sa nu apara asa?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Banuiesc ca ai un Windows ( puteai sa ne spui si de care ca nu este secret). Windows este facut de Microsoft. Microsoft este prieten cu Intel si cu Apple si nu cu AMD. AMD este concurenta. Asa ca Microsoft nu "recunostetoate" produsele de la AMD. Nu ai ce face. Oricum nu-i bai.