| Rorschach a întrebat:

Salutare. Nu stiam unde sa postez si am postat aici! Cand doresc sa vizionez un video clip pe youtube ( orice video clip ), primele 16 secunde merg, insa dupa mi se termina pur si simplu video, ca si cum ar tine 16 secunde, daca incerc sa pun mai departe ( ma refer sa trag chestia aia si sa mut inainte video-ul ) nu merge, ramane blocat.Nu e de la flash player, caci I-am facut ultimul update, am tot instalat blabla, am reinstalat browserul - nimic, am incercat pe alt browser nimic... Ciudat este, pentru cei care stiti, cand muti cu mausul acel mic cerc cu punct rosu in mijloc care apare pe un draptunghi gri, dintr-un capat in altu; pe care mutam rotita, pentru a derula video-ul in fata - apare exact la secunda 16, cam la orice video clip, o linie verticala galbena Va rig ajutati-ma, nu pot vedea nimic pe youtubesad Awesome! dau fundahappy

2 răspunsuri:
| AlexSarariu a răspuns:

Probabil numai ai spatiu in foldere. Eu asa am patit mai aveam cred ca vreo 500 MB in c si mi se blocat video-ul dupa 7-8 secunde. Vezi daca ai spatiu, si daca nu ai mai sterge ceva.

| Rorschach explică (pentru AlexSarariu):

Mai am 22 de gb spatiu in C. Deci nici asta nu e problema happy