| m1dn1gh7 a întrebat:

O intrebare pentru cei care au incercat Microsoft Flight Simulator Steam Edition, am o problema. Imi porneste in meniul Home, insa cand dau sa zbor, apare ecranul negru. Am facut inclusiv un test si e compatibil laptop-ul meu cu jocul, nu inteleg de ce nu-mi porneste cum trebuie. Mersi.

2 răspunsuri:
| chronoStrix a răspuns:

Salut!
Incearca sa updatezi driver-ul video, sau sa reinstalezi jocul. Poate o sa se rezolve problema.

| m1dn1gh7 explică (pentru chronoStrix):

Nu e cumparat, e luat de pe net... de pe site-ul asta: http://crohasit.com/......-download/ deci daca l-as reinstala, sunt sanse sa am aceeasi problema. Le am la zi driverele :D Multumesc oricum!