| GeorgeOOO a întrebat:

Presupun ca multi dintre voi stiti sau ati auzit sau jucat jocul 18 WoS Across America (Hard Truck) eu il am si am o problema cu el, cand incepe jocul si vreau sa deschid harta, sau sa schimb camera sau sa dau semnale nu-mi raspunde la comenzi apas pe M pentru harta, pe 1, 2, 3, 4, 5, 6. pe camera si nu vrea sa faca absolut nimic. tastatura imi functioneaza foarte bine. cine ma poate ajuta va rog frumos, FUNDA FARA DISCUTII!

2 răspunsuri:
| madalinspy a răspuns:

Stiu ce ti s-a intamplat! dai copy la joc dupa il stergi ii dai paste iar dupa gata merge. funda?

| GeorgeOOO explică (pentru madalinspy):

Nu inteleg ce vrei sa spui. explicami mai explicit cum fac pas cu pas. ati dau FUNDA!