| anonim_4396 a întrebat:

Salutare prieteni, acum o luna sau doua (Nu stiu mai exact) vandusem un cont de lol unui baiat iar el imi bagase RP-uri pe contul meu de lol cu cardul lui de credit, dupa o saptamana m-am trezit cu contul suspendat alaturi de un mesaj in care-mi spunea ca pana nu achit banii retrasi nu voi putea sa joc pe acel cont. Baiatul asta daduse refund dupa ce luase ban pe contul pe care i l-am vandut iar eu acum trebuie sa platesc niste bani, contul l-am vandut pe 50 de euro iar acum mai am de strans 15 Euro, cum as putea strange 15 euro cat mai repede ca deja simt ca mi se duce toata rabdarea, am incercat sa vand un cont de lol insa toata lumea-i pusa pe tepe si daca vedeau ca nu reuseau sa-mi dea teapa imi spuneau ca a pai am vrut sa vad ca esti de incredere, chiar asa am ajuns fratilor? Doar tepari, tepar dupa tepar, dupa ce ca-ti vin cu cateva dovezi cum ca sunt de incredere tu inca vrei sa-mi dai teapa? Okay in fine, revenind..Cum as putea strange 15 euro? Am un cont pe west si as vrea sa-l vand cat mai repede doar ca nu valoreaza atat..Maxim 10 euro as lua pe el dar nici cu atat nu am unde sa-l vand, stiti vreun site pe care se vand conturi in macar o zi? Ca deja sunt satul pana peste cap de toti oamenii random, ma gandesc ca pe un site l-as vinde linistit insa faza e ca nu gasesc nici site ca sa-l vand, am cautat peste tot dar nu gasesc, de cerut inca 15 euro nu pot de la maica-mea deoarece i-am cerut prea multi bani in ultimul timp si chiar nu mai poate sa-mi dea si acum o sa-mi spuneti pai de ce nu ai salvat niste bani si adunai? Pai nu prea puteam ca ori imi dadea de haine si incaltaminte ori sa ies cu iubita-mea in oras asa ca chiar nu puteam sa adun, sa ma ajute careva va rog.

2 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

O să găseşti greu cumpărător, nu se mai omoară nimeni să ia conturi. iar dacă se găsesc "interesaţi" sunt ţepari care nu au ce face cu viaţa lor şi cred că dacă fură o să câştige la Loto.

Du-te la o casă de pariuri şi încearcă-ţi norocul la Lucky Six, aşa zisele bile. din 10 lei poţi face lejer 50 dacă urmăreşti şi ştii ce să bagi.

Revenind la vânzarea conturilor. mi-e greu să cred că găseşti un cumpărător aşa repede.

| daren123 a răspuns (pentru Alexuţ02):

Nu ma bag eu la pariuri..nu stiu sa joc oricum