| Ma1kaN a întrebat:

Salutare. Recent am cumparat un pachet de hosting destul de scump de la godaddy pe termen de 1 an, si caut pe cineva cu un domeniu.ro sa incepem sa construim o comunitate big grin

Cine are un domeniu.ro si este interesat, sa ma contacteze big grin multumesc.

Rog seriozitate multa big grin
De asemenea caut si moderatori, servere, membrii si etc.

Hostingul dispune de absolut orice.

Ps: nu prea pot face rost de un domeniu.ro pentru ca locuiesc in uk...

Cine poate sa cumpere unul, sa ma anunte inainte, sa decidem numele. Multumesc big grin

1 răspuns:
| KodrutZ a răspuns:

Fa refund in puii mei! Exista clausweb.ro si altii care dau hosting in centre situate in Romania la preturi foarte ok, si tu iei hosting de la haitaticule? big grin