| Jock3r99 a întrebat:

Recent s-a deschis un server nou de minecraft 1.5.1, bukkit. Serverul original a fost inchis din cauză că nu mai erau bani de host. (se numea Rocraft). Iar acum s-a redeschis, cu host mai bun, numai ca nu avem playeri. Am lucrat la spawn cam 3 saptamani si 4-5zile la configurarea pluginurilor.
Staff nu este mult (1moderator/helper si 4owneri (dintre care 2 nu prea activeaza).
As vrea sa stiu cine ar dori sa ni se alature.
Ip: avrnet.ro:25565, este facut dupa un tip medieval.
Vreau sa mentionez ca eu sunt tot timpul online si la inceput primiti o protectie anti-grief, iar dupa va puteti lua anti-griaf/pvp de la piata.

5 răspunsuri:
| Jock3r99 explică:

Intrati pe server si dati massuri si la prieteni daca va place va rog!

| Jock3r99 explică:

Am avut probleme cu bukkitul, acum serverul este on! Si a fost actuaizat la versiunea 1.5.2! Intrati sa va distrati avrnet.ro:25565

| jakecrazy a răspuns:

Eu dorsc sa vi se alatur

| Dani_Daniel_1999_As2O a răspuns:

Ma nu merge ip da-mi adresa

| Garfil2 a răspuns:

Vreau eu sa ma alatur.