| andreisex a întrebat:

Salutare spuneti-mi si mie un metin foarte tare unde sa cresc foarte foarte usor si sa fac usor iteme super (cum ar fi king4)

3 răspunsuri:
| XxRoByXx0O a răspuns:

Am o serie lunga de metine pentru tine. Primul ar fi HotStyle mt 2 ( rate 1000% otel +9 safir+9 cristal+9 de la shop, din otel king pana la king6 ) daca esti destept faci 140 intr-o zi lvl max 250 )

| XxRoByXx0O a răspuns:

Incearca tot ce iti dau ( uitate la trailere ) HotStyle Mt2, Metin2Mania,Metin2GX, Metin3, Metin2RoSpeed. Sper sa iti placa. iti recomand HotStyle. Cred ca e bun pentru tine

| adelina125 a răspuns:

Pe friv