| MaFro a întrebat:

Salutare.Spuneti-mi va rog un program pentru filmat jocuri pe PC dar permanent nu trial.Adica stiu de Bandisoft Fraps etc dar pentru 30 de zile si dupa ma pune sa achizitionez vreau ceva permanent sau daca nu sa fie trial dar si un site pentru un crack sau ceva de genu care sa il faca permanent.Dau fundita.Mersi.Apropo PC este cu RAM 2GB Video 512MB Processor Intel celerom 3.59. 3.60GHz.

1 răspuns:
| TheBrockerFTW a răspuns:

Hmmm...nu stiu ce sa spun pc-ul tau nu este foarte bun pentru filmat, as fi vrut sa spun OBS dar cred ca nu iti va functiona, poti incerca oricum...https://obsproject.com