| PoWonAge a întrebat:

Sunt un jucator de Metin2.RO si vreau sa stiu cum sa fac bani intr-un mod extrem de rapid intre lv 20-30.
Acum stau la famrat de fms-uri, dar pica rar...deci pot constata ca banii din acestea se strang foarte greu.
Dau funda pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| SmQaLeXuTzz a răspuns:

Cu ocazia evenimentului de paste o sa-ti pice si oua de paste si le duci la iepuras, din ele poate sa-ti dea licori verzi\violet G, flori, Nisip Quart, Seminte Magice. Dupa ce se termina te sfatuiesc sa faci lv 35, sa-ti faci calul armat si sa incepi sa farmezi la metine in map 2 (25, 30,35), sa mineresti in templu cu mai multe conturi (daca ai) se fac foarte multi bani din minerit, sa pescuiesti si sa vinzi pestii cu 45k (stai mai mult dar ti-i ia)si o alta idee e sa iti faci un farmer de lv 15 in care sa farmezi in map1 (o fiere e 150k si alte carti care-ti mai pica. faci ceva) sper ca te-am ajutat

| PoWonAge explică (pentru SmQaLeXuTzz):

Ms pentru raspuns.

| SmQaLeXuTzz a răspuns (pentru PoWonAge):

Nu ai pentru ce big grin

3 răspunsuri:
| Nyke_Danutzu_1997 a răspuns:

Ideal ar fi sa ai un prieten intre lvl 30-40.
Si sa faci grup! Asa castigi mai multi bani
si ai sansa 2x sa pice fms!