| Deliric4321 a întrebat:

Salutare TPU, acum cateva zile gasisem un canalpe youtube unde erau un fel de documentare. sa zic asa. dar ceva mai interesante, cu mistere din jocurile video. etc era captivant rau. si numai gasesc acel canal. se mai uita cineva la el? ma uitasem la Minecraft si la CS:GO, am incercat sa caut iar dar imi da doar rezultate in engleza. dar alea erau in limba romana. stie cineva?

2 răspunsuri:
| Silvia93 a răspuns:

Intra la history si vezi acolo data cand te ai uitat
daca tot nu gasesti scrie minecraft sau cs go sau orice detaliu cheie de la ce ai vazut si te duce direct
bafta

| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Mituri si legende, sau ceva de genul