| Ionescu_Vlad_2001 a întrebat:

as dori sa incep un nou canal de youtube pe tema:,, Secrete magice devzaluite,, in care voi lua niste videoclipuri in limba engleza in care arata trucul si dupa aceea secretul trucului si le voi traduce in limba romana punand subtitrare video-ului. Ce parere aveti? Ati fi interesati de un asemea canal?

3 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ar fi interesant happy

| CtrlAltDelicious a răspuns:

Ar fi genial dar iti dau urmatoarele sfaturi:
-Sa ai o camera decenta, sa filmeze minim HD 720p deoarece in 2016 lumea nu priveste videooclipuri mai joase de 720p
-Sa ai o engleza buna si sa o vorbesti decent,dara balbaieli deoarece nu prind deloc bine la public
-Sa ai un microfon bun, cu un sunet pe fundal minim adica sa nu se auda un echou stresant in timp ce vorbest, incerca sa filmezi in locuri unde crezi tu ca este mai putin echou
Sper ca te-am ajutat, eu am cost CtrlAltDelicious, papa!

| Ionescu_Vlad_2001 explică (pentru CtrlAltDelicious):

Tu nu ai inteles ce vreau eu sa fac. Eu o sa iau videoclipuri in engleza si o sa le pun subtitrare in romana. Scopul canalului este ca oamenii sa inteleaga ce spune barbatul acela din videoclip despre trucuri magice. Nu o sa filmez nimic, doar sa traduc niste videoclipuri