| mariusflorin90 a întrebat:

Salutare tpu...am instalat acum 4 zile in urma un windows 8 professional with media center x32 si l-am activat. dupa ce l-am activat i-am dat update iar apoi dupa un restart ce mi l-a cerut mi-am pierdut activarea si nu maimerge sa il activez ca am incercat cu un alt activator si cand am dat sa activez iar dupa un restart mi-a aparut ca windows is not activated si cand dau la vie details in windows activation imi arata ca windows is activated ce trebuie a fac ca sa i pot reactiva din nou?

1 răspuns:
| MasterMirror a răspuns:

Frate, daca e Windows luat de pe net, nu ii mai da update, din contra dezactiveaza update-ul automat. Astea luate de pe net asa fac, ca am patit si eu cu Windows 7