| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a întrebat:

Am inteles ca daca vreau sa incarca un gameplay pe youtube, trebuie sa nu incalc drepturile de autor si ca ar trebui sa fac parteneriat cu producatori jocului inainte si sa primesc aprobarea ( ex. producatori :RockStars Games, Ea Games, Ubisoft ), cu primesc aprobarea?

Unde trebuie sa intreb?

Fiti cat mai expliciti.

1 răspuns:
| Chamberlin a răspuns:

Cred ca trebuie sa ai un nume diferit, adica sa nu fie inca un video care sa aiba acelasi nume cu numele pe care il dai tu sau sa semene cu un alt video (exp: cineva a incarcat misiunea 5 din gta ViceCity si tu faci la fel).
Bafta!