| drkblack09 a întrebat:

Vreau sa ma apuc sa fac un channel youtube cu gameplay-uri, ce trebuie sa fac sa nu incalc drepturi de autor, copryght? Eu vreau sa devin partener tgn.

2 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Tot ce trebuie sa stii despre drepturile de autor. http://www.youtube.com/yt/copyright/ro/what-is-copyright.html

Bafta!:-h

| drkblack09 explică (pentru Grimmjow69):

5.jocurile video și software-ul pentru computer; Punctul asta se confrunta cu :
O lucrare protejată prin drepturi de autor poate fi utilizată fără a-i încălca drepturile?
ați observat videoclipuri similare care apar pe YouTube;