| rolandbejan a întrebat:

Salutare TPU am o intrebare legat despre gta 4.
Jocur cere asa
(OS: Windows Vista - Service Pack 1 / XP - Service Pack 3
Processor: Intel Core 2 Quad 2. 4Ghz, AMD Phenom X3 2.1Ghz
Memory: 2 GB (Windows XP), 2.5 GB (Windows Vista)
18 GB Free Hard Drive Space
Video Card: 512MB NVIDIA 8600 / 512MB ATI 3870

iar eu am calculatoru cam asa
AMD ATHALON (tm) 64 x2 dual core processor 6000+ 3.00 GHZ.2.00 GB
32 bit si windows 7 ultimate asaaaa... jocul imi merge rau. am dat grafica mica si merge mai bina acceptabil darr credeti ca daca eu voi pune windows xp sau vista va merge bine? deoarece jocul cere XP sau Vista iar eu am windows 7 ultimate

ce credeti.
multumesc, dau funda

4 răspunsuri:
| MariusD14 a răspuns:

Nu prea are legatura sistemul de operare, in cazul de fata la tine Win 7 Ultimate.Si eu am avut o problema asemanatoare tot cu GTA IV, dar dupa mi-am luat Windows 7 Ultimate 64 bit, pe mine unul m-a ajutat mai mult pentru ca aveam 8 gb si Win 7 32 bit suporta doar 3.2gb.Oricum revenind, in cel mai rau caz i-ati win 7 64 bit sau in cel mai bun caz i-ati un alt.iso de preferat cel de la Razor1911 [daca mai e] eu acela l-am luat si merge destul de bine. Sper ca te-am ajutat, bafta o sa ai nevoie in GTA IV!

| rolandbejan explică (pentru MariusD14):

Poti sa-mi dai un link?
sau razor inseamna crackul nu-i asa?

| rolandbejan explică (pentru rolandbejan):

Uite marius, am luat crackul razor 1911 dar degeba jocul tot la fel merge

| rolandbejan explică (pentru MariusD14):

Am luat razzor 1911 l-am coppiat in joc dar degeaba marius