| Catalin_Cata_1990_KM3k a întrebat:

Am o problema cu minecraft-ul,deci am updatat java si placa video dar tot imi da crash report am schimbat si launcherele poate de aia era dar degeaba, cei care stiu si ma pot ajuta sa imi lase aici raspuns, multumesc! Dau funda!

Acesta eroare imi da!

at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at atv.O(SourceFile:297)

-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at atv.d(SourceFile:599)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:101)

-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.6.4
Operating System: Windows 7 (amd64) version 6.1
Java Version: 1.8. 0_05, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot(TM) 64-Bit Server VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 57124928 bytes (54 MB) / 79691776 bytes (76 MB) up to 954728448 bytes (910 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_ javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
Suspicious classes: No suspicious classes found.
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.6.4
LWJGL: 2.9.0
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Pack: Default
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: ~~ERROR~~ NullPointerException: null

2 răspunsuri:
| Kreatoru a răspuns:

Instaleaza 3dchip si updateaza placa video

| RoyceRO a răspuns:

Instaleaza-l din nou.
Bafta.