| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare ...niste setari pentru a imbunatati cs.16 stie cineva? Deoarece am problema cu gloantele, nu merg la tinta, tin tinta pe player si degeaba, abia ii dau dmg, sunt steam on! DAU FUNDA! MULTUMESC, BAFTA!

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Degeaba esti steam on, CS u nu este despre tinta, e despre recoil si despre gandit.

Eu sunt player de CS GO, si crede-ma ca pun tinta la tinta la unele arme in pamant sa se duca la cap, ca na. asta e sprayu.

Scrie pe google CS 1.6 AK47 spray, M4A1 Spray, etc si o sa te ajute