| crysstian a întrebat:

Salutare TPU am si eu o mica problema mi-am descarcat gta san andreas vip mod v3 si dupa 10 minute de jucat jocul s-a oprit si a aparut o eroare de genul gta_sa.exe has stopped working. Va rog ajutati-ma ofer funda si vot. Aaaa si scuze de categorie am vazut ca este mai vizualizata.

4 răspunsuri:
| Tau_Rebelul_1990 a răspuns:

Pai eu iti recomand sa reinstalezi jocul..se pare ca sa corupt unul din fisiere.

| elComandantee a răspuns:

Domle,aici se dau sfaturi legate de dragoste şi sex. Nu legate de erori pe care le întâlneşti tu în jocuri. Deci nu te mira dacă nu primeşti nici-un răspuns bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru elComandantee):

Aham daca pentru tine categoria Jocuri PC/online inseamna dragoste si sex ti-as sugera sa mergi la un medic.

| Chiper_Vlad_1989 a răspuns (pentru elComandantee):

E la jocuri online pchappy deci impuscatehappy